פנאי, היסטוריה ומה שביניהם: צימרים בראש פינה למשפחות

מאת: 09-07-2017

אם תתחילו לטייל על מפת הצפון עם האצבע, סביר להניח שכעבור כל מאית השנייה תנחתו על אתר מעניין שחושף עוד סיפור מרתק וסביבו נוף שאי אפשר להפסיק להביט בו. כל כך הרבה מקומות כאלו מכיל הצפון, עד שלפעמים החשיבה המוקדמת על לאן כדאי לנסוע הפעם עלולה להוציא מהדעת מרוב המבחר. אך דווקא בראש פינה יש משהו בולט יותר, מושך יותר ומסקרן יותר – הרבה יותר מאזורים אחרים בצפון. פלא שהמושבה הזו מושכת אליה מבקרים נון סטופ?


אפשרויות הבילוי בתוך המושב ומחוצה לו


בנוסף למגוון העצום החבוי כאן של צימרים בראש פינה למשפחות, יש כאן את כל מה שהמשפחה המטיילת שלכם באמת צריכה: נופי פנורמיים פתוחים ומרהיבים – ירוקים לאורך כל השנה ואף מושלגים בשיא החורף, מבנים עתיקים שיטיסו אתכם חזרה בזמן אל המאה ה-18, נחל מפכפך וארוך הזורם סביבה, שדרת מסעדות מובחרת ואינספור סיפורים מעניינים שמצויים במושבה מאז הקמתה ועד עצם היום הזה. לכל ההווי התרבותי המושך והמגוון הזה, מתווספים גם צימרים בצפון למשפחות המהווים חלק נכבד מהעיסוק המקומי ובמתחמי נופש המבצעים זאת כבר שנים ארוכות ואף מדור לדור. צימרים למשפחות בראש פינה, ידועים למעשה בחוויית אירוח כפרית מפוארת במיוחד, המלווה בוותק והניסיון הרבים שמביאים איתם העוסקים מזה שנים ארוכות בחוויית האירוח. כך הפך במהרה שמה של המושבה לאחד המקומות הטובים והנכונים לחופשה בארץ, כזו שמתחמי האירוח בה עולים על הרבה מקומות אחרים המציעים אף הם נופש ברמה גבוהה.
צימרים בראש פינה למשפחות – פינוקים רבים בתוך כל אחד ממתחמי הנופש


בהשראתם של בתי הישוב הישן בראש פינה, הוקמו כאן צימרים למשפחות עם בריכה פרטית, המהווים מעין פתח מקורי לסיפור המושבה העתיקה שהחלה את דרכה רצופת המכשולים בדרך להתיישבות עוד במאה השמונה עשרה. לפיכך מרבית מתחמי הנופש בנויים מאבן גלילית עתיקה ומאופיינים במתחמי חוץ גדולים בעלי צמחייה עשירה, כדים ופסלים ובניהם אף בריכת השחייה במראה העתיק המכוון. צימרים בראש פינה למשפחות זוכים לאהדה וביקוש רבים, המספקים לצד המתווה העתיק המתבקש גם פיצ'רים עכשוויים רבים, טכנולוגיים, כמו מיטות מתכווננות, מסכים חכמים, מתקני ג'קוזי ספא זרמים מפוארים ועוד ועוד. כל משפחה עם ילדים תוכל לחלק את זמנה בין שהות מפנקת במתחם הנופש עצמו לבין השיטוטים במושבה עצמה – הטיולים באתר השחזור או גן הברון הייחודי, המסעדות וכן שלל הנחלים בסביבה, תצפיות הנוף, מסלולי הטיולים ואף אגמון

החולה שנמצא ממש בסמוך.


אם תבחרו להגיע הנה בחורף, מצפה לכם פינוק אמיתי! נוף מושלג יעטוף אתכם מכל פינה וכמובן אוויר נקי ובריא ליהנות ממנו. בנוסף תוכלו לצפות לחוויה חורפית מחממת ומפוארת במיוחד. מתחמי צימרים בראש פינה למשפחות נוטים לפנק את המתארחים בהם בארוחות גדולות, משקאות חמים וחטיפים, צימרים עם ספא למשפחות המותאם לחורף, מבחר עיסויים מפנקים, בריכות מחוממות ועוד. באתר השחזור עצמו ישנן גלריות וחנויות קטנות בהן ניתן לרכוש מוצרים רבים בעבודת יד. בימים יפים תוכלו לצאת לפיקניקים וטיולים רגליים קצרים. המארחים יוכלו לספר לכם על המקומות המעניינים הנמצאים בסביבה. לינת צימרים בראש פינה למשפחותהיא חוויה משגעת, מרגיעה ומרהיבה למבקרים הבוגרים, מהפנטת ומסקרנת לצעירים ומציעה שלל פעילויות והנאות בכל אחת מעונות השנה וללא שום הגבלה.